Ustájení koní v okolí Hradce Králové.

Intenzivní jezdecký kurz

Poprvé letos otevíráme intenzivní jezdecké kurzy. Kurzy jsou určeny pro jezdce, kteří mají již alespoň základní zkušenosti s péčí o koně a samostatnou jízdou na koních.

Kurz bude probíhat vždy od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 (čas se dá po osobní domluvě upravit). Denně budou účastníci absolvovat dvě hodiny jízdy na koni (každý jezdec má svého koně), jezdecký výcvik bude dopněn o jezdeckou teorii a praktickou péči o koně.  Maximální počet účastníků v jednom kurzu jsou 3.

V ceně kurzu jsou obědy a dvě svačiny, celodenní pitný režim, drobné odměny.                                                                      

TERMÍNY:

11 - 15.7  - PLNÝ

        25 - 29.7 - PLNÝ

         15 - 19.8 - PLNÝ

CENA:

3 800 Kč      

Intenzivní jezdecký kurz se koná v objektu nově zrekonstruovaného statku a jeho okolí, 15 km od Hradce Králové a 8 km od Jaroměře. K výuce jízdy na koních je k dispozici 5 koní. Odborné vedení zajišťují cvičitelé jezdectví a pedagogičtí pracovníci.

Zázemí statku nabízí společenskou místnost s občerstvením, plně vybavené sociální zařízení včetně sprch, krytou jízdárnu při nepříznivém počasí, kruhovou jízdárnu a jízdárnu s travnatým povrchem.

Rezervace termínů

Maximální počet jsou 4 děti v jednom turnusu, minimální počet dětí 2. Pokud nebude termín naplněn ještě 14 dní před jeho zahájením, vyhrazuje si provozovatel právo turnus zrušit, neprodleně tuto informaci sdělí rodičům nahlášených dětí a vrátí zaplacené peníze.

Cena:

3 800 Kč, záloha 500 Kč je splatná nejpozději 1 měsíc před zahájením turnusu, pokud bude dítě odhlášeno méně než týden před zahájením tábora, je záloha nevratná (zálohu a doplatek plaťte na účet). Doplatek ceny nejpozději 14 dní před zahájením kurzu. Po individuální domluvě je možné přihlásit dítě na menší počet dnů, cena za jeden den činí 800 Kč.

V ceně tábora je: 2x svačina, 1x oběd, celodenní pitný režim, drobné ceny za soutěže.

Rodiče zodpovídají za dovoz a odvoz svých dětí na tábor a z tábora. Doprava na tábor je možná i linkovým autobusem.
Tábor začíná vždy v 8.00 hod a končí v 16.00 hod. Po individuální domluvě je možné příjezdy a odjezdy dětí upravit.
Na tábor doporučujeme dítě připojistit u zdravotní pojišťovny na jízdu na koni. Pokud má dítě zdravotní omezení, je třeba konzultovat účast dítěte s jeho praktickým lékařem.

Formuláře (k vyplnění po rezervaci termínu):

Word
Přihláška

Word
Ostatní formuláře

Vzhledem k bezpečnosti při práci u koní a jízdě na koni nedoporučujeme nosit jakékoliv šperky (dlouhé naušnice, psteny, náramky, řetízky atd.). Každý účastník musí mít u sebe kartičku pojištěnce nebo její kopii a při nástupu odevzdá vyplněnou přihlášku a potvrzení o bezinfekčnosti.

Za odcizené nebo ztracené věci provozovatel neručí.

Individuální požadavky je možné projednat s vedením tábora na níže uvedených kontaktech.


Kontakty:

tel: 605 489 333 - Mgr. Lenka Činčurová
tel: 732 730 217 - Jan Činčura
e-mail: jancincura@seznam.cz

č. účtu: 2100511421/2010
varabilní symbol: rodné číslo dítěte bez čísla za lomítkem
do poznámky pro příjemce: napsat jméno dítěte


© 2022 Statek Hubíles, Webdesign: Martin Kaisrlík, Webhosting: KRASL.CZ.